Twoje prognozy astralne na Listopad 2024

Dnia 19 Pluton opuszcza Koziorożca. Wenus pozostaje w tym znaku między 12 a 30 dniem. Te dysonanse mogą Cię zdezorientować z powodu ich surowości i chłodu. W tym miesiącu, jeśli masz wrażenie, że ludzie są bardziej zdystansowani lub mniej ekstrawertyczni, nie bierz tego do siebie. Nie wyobrażaj sobie, że wszystko jest stracone lub że zrobiłeś coś nie tak, bo o to nie chodzi. Nie mają do Ciebie pretensji, miej na tym punkcie pewność. Nie skupiaj się na postawach czy słowach. Zamiast tego, podejdź do nich z dystansem i życzliwością. Ponadto, poczekaj, aż rzeczy wrócą do naturalnego porządku. Zauważysz, że te osoby nadal Cię kochają i że nic się nie zmieniło.

Miesięczny Horoskop Listopad 2024 dla Rak
Idź do

  Miłość

  Między 12 a 30 dniem Wenus rzuca zimno na twoje uczucia. Pojawia się dystans bez wyraźnego powodu. W rezultacie zakończenie relacji lub spotkania może cię bardziej niepokoić niż to wynikałoby z racji. W takim stanie umysłu i przed podjęciem radykalnej decyzji, warto się zatrzymać i podejść z dystansem.

  W związku

  Wasz związek nie jest doskonały. Jednak ma przed sobą piękne lata. Nie skupiaj się na drobnych nawykach swojego partnera i dostrzegaj jego zalety. W ten sposób to zdystansowanie, które cię dezorientuje, nie będzie mieć na ciebie już wpływu.

  Singiel

  Między 12 a 30 Vénus zaprasza cię do spotkania osób chcących się zaangażować. Niestety nie są to romantycy z zacięciem, co może cię zdezorientować. W takich okolicznościach nie zmuszaj ich do podjęcia inicjatywy.

  Kariera / Finanse

  Twoje liczne emocje mogą służyć twoim interesom zawodowym lub finansowym w tym miesiącu. W rzeczywistości, podczas gdy Słońce w Skorpionie do 21, twoja zdolność do działania będzie mocna, będziesz czuć ludzi i wydarzenia z wyprzedzeniem, sprzyjające twojemu rozwojowi. Mars opuszcza twój znak 4 i daje ci ważną siłę finansową, chcesz więcej zarabiać i bardziej się zaangażować. Pluto w opozycji do ciebie do 18, wdmuchuje ci swą surowość, ale także wytrwałość, nie odpuszczysz! Saturn wchodzi w karma direct 15 i daje ci pomocną dłoń, będziesz wytrzymały, cierpliwy. Od 2 do 30, dobry kontraktowy news?

  Porady na miesiąc

  Nie bierz wszystkiego dosłownie. W ten sposób będziesz mile zaskoczony powagą i stałością niektórych osób wobec ciebie.

  Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.