Dzisiaj, Wtorek 29 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Rak na Listopad 2024

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 29/09/2020

Twoje prognozy astralne na Listopad 2024

Pluton opuszcza Koziorożca. Wenus pozostaje w tym znaku między 12. a 30. Energie mogą cię zdestabilizować swoim rygorem i chłodem. W tym miesiącu, jeśli czujesz, że ludzie są bardziej oddaleni lub mniej otwarci, nie zniechęcaj się. Nie wyobrażaj sobie, że wszystko jest ostateczne lub że coś źle zrobiłeś, ponieważ tak nie jest. Nie obwiniaj się, odejdź od takiego nastawienia. Nie skupiaj się na sztucznych pozach ani pustych słowach. Zamiast tego otwórz się na dobre słowo i życzliwość. Poczekaj też, aż wszystko wróci do porządku w naturalny sposób. Gdy to zrobisz, przekonasz się, że ludzie wciąż darzą cię uczuciem i nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Miłość

Pomiędzy 12. a 30. Wenus ochładza twoje uczucia. Bez wyraźnego powodu buduje w tobie napięcie. W rezultacie stan twojego związku lub efekt spotkania może cię dręczyć bardziej niż jest to uzasadnione. W tym stanie umysłu i przed podjęciem radykalnej decyzji cofnij się o krok.

Nasza rada dla Ciebie

Nie bierz wszystkiego dosłownie. Czyniąc to, będziesz mile zaskoczony lojalnością i przywiązaniem niektórych ludzi wobec ciebie.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko