Dzisiaj, Piątek 02 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Waga na Listopad 2024

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2024

Wraz z przeniesieniem Marsa do Lwa 5-go, ograniczenia z poprzedniego miesiąca znikają. Nie musisz już się poświęcać, aby sytuacja lub związek się rozwinęły. Twoje plany i projekty są doceniane i realizowane. Szczęście nigdy nie przychodzi samo; możliwości, które emanują z Jowisza w Bliźniętach, stają się ogromne. Niektóre są wyjątkowo wartościowe! Aby je wykorzystać i negocjować, możesz liczyć na wsparcie Merkurego w Strzelcu między 3. a 30. Dzięki jego dobrym falom twoi bliscy są szczególnie optymistycznie nastawieni. W tym okresie pozostań jednak sobą i uporządkuj wszystko, co jest ci oferowane. Pozwoli to uniknąć działań, które mogą cię poważnie rozczarować.

Miłość

Dzięki Wenus w Strzelcu twoje uczucia są odwzajemnione. Masz poczucie posiadania idealnego życia lub miłości. Od 12. przeniesienie Wenus do Koziorożca może wydawać się skomplikowane. Na szczęście Merkury w Strzelcu zmniejszy to wrażenie, pozostawiając ci odpowiednią granicę wolności.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli wiesz, co chcesz otrzymać od życia wyjdź ze strefy komfortu, nawet jeśli wydaje się to niemożliwe. Gdy to zrobisz, uwolnisz się od paraliżującej sytuacji.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko