Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Czytania Horoskopu na Listopad 2025 Bazujące na Twoim Znaku Zodiaku

Isabelle Fortes

Ten miesiąc zapowiada się intensywnie! Rzeczywiście, znakiem Skorpiona opiekuje się kilka planet: Słońce od 1. do 22., Merkury od 19., Wenus od 6. i Mars do 4. W tym korzystnym okresie znaki wody (Rak, Skorpion i Ryby) i ziemi (Byk, Panna i Koziorożec) powinny czuć się wyjątkowo zainspirowane. Niemniej jednak konieczne jest zachowanie czujności. Na początku, Wodnik w Skorpionie oraz Pluton zapraszają znaki zodiaku, aby jak najlepiej zrozumiały swoje potrzeby i pragnienia. Można będzie doświadczyć szczególnych sytuacji, które otworzą umysły na nowe doznania! Merkury w Strzelcu aż do 19. motywuje znaki ognia, aby przeanalizowały koncepcję lub pomysł, który od dawna jest brany od uwagę. Pozostał jeszcze czas na przygotowanie, ale trochę mniej na realizację. Jednak Mars zbliża się do Strzelca 5. i popycha znaki ognia (Barana, Lwa i Strzelca) do tego, aby działać z pasją i zapałem. Tym bardziej, że Pluton, zbliżający się do Marsa, wywołuje długotrwałe zmiany, które wydają się być łatwe do wdrożenia na dłużej.

Jowisz, wciąż w Raku (ale 11. to się zmieni), zawiesza swoje działanie. Energia dla wszystkich zostanie chwilowo uśpiona.

Niebo zachęca znaki wodne do udoskonalenia projektu lub czekania na

Miłość
. Natomiast znaki ziemi będą musiały radzić sobie z wyjątkowymi i szczególnymi oczekiwaniami. Ryby, dzięki Saturnowi i Neptunowi przy obecności Urana w Byku, od 8. stają się najbardziej uduchowionym znakiem zodiaku i zaczynają wierzyć w siebie pod wpływem zaskakującej siły (zwłaszcza pod koniec miesiąca). Ten miesiąc sprzyja zapuszczaniu korzeni, co może później ułatwić dostrzeżenie najważniejszych, rodzinnych i głębokich wartości dzięki siłom poszczególnych planet!

Sfera emocjonalna, aż do 6., sprzyja nawiązywaniu szczerych relacji. Znaki powietrza i ognia będą szczególnie doceniały te wartości. Następnie Wenus zbliża się do Skorpiona i daje sferze miłości powiew pasji i świeżości, czas pokaże jak to się skończy. Od 23. Słońce zmierza w kierunku Strzelca i dołącza do Marsa. Atmosfera zapowiada się radośnie i entuzjastycznie. W ten sposób znaki ognia i powietrza mogą żyć pełnią życia. Jednak w przypadku innych znaków szklanka będzie wydawała się w połowie pusta, a nie w połowie pełna, ale nie jest to coś, czego nie da się zmienić. Głowa do góry!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko