Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Listopad 2025 dla Bliźnięta

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2025

Zapracowany i skoncentrowany pod napływem Skorpiona, wchodzisz w ten miesiąc z impetem! Merkury, Twoja planeta, od 9. w Strzelcu, motywuje Cię do rozmawiania z innymi o swoich starych problemach. Co chciałbyś powiedzieć najbliższej rodzinie, przyjaciołom lub partnerom biznesowym? Chyba warto wspomnieć, że jesteś gotowy na szczery dialog? Merkury zbliża się do Skorpiona 19. i zakłóca Twoje życie codzienne lub zawodowe: w perspektywie szykują się duże zmiany! Twoja energia zapowiada do 4. dużo zamieszania, a potem Twoje życie towarzyskie lub uczuciowe wróci z powrotem do normy. Uważaj na swoje otoczenie! Twój ideał życia nabiera nowego kształtu (początek miesiąca). Spróbuj w tej chwili zapomnieć na jakiś czas o swoich zmartwieniach. Od 6. miłosć ułatwia Twoje relacje rodzicielskie, jeśli masz dzieci lub Twoje relacje zawodowe. Koniec miesiąca będzie wyjątkowo aktywny.

Miłość

Wygląda na to, że Twoje życie miłosne może się trochę skomplikować. Twoje pragnienia będą zmieniały się jak w kalejdoskopie, raz szalone, raz pragmatyczne. W tym samym czasie Twoje emocje mogą sprawić, że okazywanie przez Ciebie miłości zwróci się w kierunku zaborczego i wyrachowanego zachowania. Warto polegać w tej sytuacji na dogłębnej komunikacji, aby stworzyć relację, której szukasz.

Nasza rada dla Ciebie

Zapowiada się bardzo dobry czas, nie powinno wydarzyć się nic zbyt skomplikowanego, a Ty możesz zacząć maksymalnie korzystać z życia. W związku z tym, baw się dobrze w tym miesiącu i zwolnij trochę tempo.

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko