Twoje prognozy astralne na Listopad 2025

Zajęty i skoncentrowany pod wpływem Skorpiona, przemierzysz ten miesiąc błyskawicznym tempem! Merkury, twoja planeta, wchodzi w tryb retrogradacji od 9, przechodząc do Strzelca, co skłania cię do komunikacji na temat starych spraw - co chciałbyś powiedzieć swoim bliskim lub współpracownikom? Może umowę należy gruntownie przejrzeć? Merkury przechodzi do Skorpiona 19-go i wpłynie na twoje codzienne lub zawodowe życie: spodziewaj się zmian! Twoja vitalność jest pragmatyczna do 4, a następnie znowu skupisz się na swoim życiu towarzyskim lub osobistym, uważaj na starcia! Twój ideał życia zaczyna się kreować (pierwszy dekanat), patrz poza obecne kłopoty, podczas gdy miłość usprawnia relacje z rodzicami, jeśli jesteś rodzicem, lub twoim codziennym życiem od 6. Koniec miesiąca będzie aktywny.

Miesięczny Horoskop Listopad 2025 dla Bliźnięta
Idź do

  Miłość

  Pomiędzy ciepłem a zimnem, możliwe jest, że Twój życie miłosne trochę się chwieje. Twoje pragnienia będą naprzemiennie uczuciowe, a potem pragmatyczne, podczas gdy Twój wyraz uczuciowy, miłosny na początku miesiąca, przesunie się w kierunku sentymentalnej i obliczeniowej posiadłości. Dlatego postaw na głęboką komunikację, aby stworzyć intymność, której pragniesz.

  W związku

  Stabilne życie w parze powinno się ustabilizować dzięki Wenus od 6, dając codzienności odrobinę czułości, ale nie bez odrobiny zazdrości, otwórzcie dialog. Mars rozpala ogień między wami od 5, nie mylcie namiętności z napięciem!

  Singiel

  Już od 6 lutego miłość może nagle zapukać do twoich drzwi, naturalnie! Jeśli do spotkania dojdzie, czy będzie trwałe? Nic pewnego, ale kto nie ryzykuje, ten nie ma! Będziesz pragnąć zaangażowania, ale nie wystawiaj wołu przed wozem.

  Kariera / Finanse

  Jowisz czuwa nad twoim majątkiem, ale tego miesiąca planeta usypia się już od 11, będziesz miał pełną dowolność w zarządzaniu swoimi interesami, ale zaakceptuj kilka ewentualnych opóźnień. Twoja praca jest pilna i wymaga twojej czujności, nie słuchaj wszystkich opinii, podążaj za swoim wewnętrznym głosem.

  Porady na miesiąc

  Trochę dobrego i trochę mniej dobrego, niczego zbyt trudnego, ale twoja bardzo przystosowawcza osobowość potrafi grać z życiem, więc baw się dobrze w tym miesiącu i odpuść sobie.

  Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.