Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Listopad 2025 dla Byk

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2025

W tym miesiącu zadbaj o swój związek, bez względu na to, czy jest on długoletni, czy zupełnie świeży. Energie w Skorpionie są gotowe, aby Cię wesprzeć. Słońce do 22., Merkury od 19. i Wenus od 6. sprawią, że nie pozostaniesz niezauważony! Saturn i Neptun w Rybach tchną dużo energii w Twoje życie towarzyskie i chęć budowania stabilnych więzi. Mogą również zainicjować ciekawe spotkanie. Uran 8. powraca, aby obserwować Twoje życie rodzinne i może wywołać nieoczekiwane wydarzenie lub spotkanie, a także przynieść nieodwracalne konsekwencje. Miej oczy szeroko otwarte! Pluton nadal dominuje w sferze związanej z Twoją karierą. Możesz spodziewać się kilku nowych wyzwań, a parę osób może próbować skomplikować Twoje plany. Bądź wspaniałomyślny i spójrz na wszystko z szerszej perspektywy. 23. Słońce i Mars w Strzelcu wzmacniają Twoją wewnętrzną siłę!

Miłość

Mars rozbudza Twoją wyjątkową zmysłowość, podczas gdy Wenus, aż do 6., ubarwia Twoje życie codzienne i relacje z najbliższymi. Twoje uczucia będą potężne, niekiedy zaborcze i niełatwe do wytłumaczenia. Spróbuj jakoś je okiełznać przez cały miesiąc. W przeciwnym razie możesz zostać odrzucony i poczuć wstyd. Masz w sobie wiele miłości do zaoferowania!

Nasza rada dla Ciebie

Oprócz kilku trudnych chwil, z którymi trzeba sobie poradzić, szczególnie w pracy (zwłaszcza 1.), ten czas zapowiada się dobrze dla Twoich relacji i dla związków. Skorzystaj więc z okazji, aby powiedzieć tym, z którymi jesteś blisko, jak bardzo ich kochasz!

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko