Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Listopad 2025 dla Koziorożec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2025

W tym miesiącu, dzięki znacznej energii Skorpiona, decydujesz o swojej sytuacji zawodowej i wpływasz bezpośrednio na karierę innych osób. Przed Twoim znakiem Jupiter otwiera nieograniczone możliwości i szanse na pewną stabilizację, zwłaszcza w ostatnich dniach miesiąca. W tym samym czasie Saturn i Neptun są obecne w Twoim znaku, aby pomóc Ci okazać innym swoje uczucia i wyjawić troski. Dobierzesz właściwe słowa, aby 19. powiedzieć to, co leży Ci głęboko w sercu. Możesz nie odważyć się wyrażać siebie tak, jak chcesz. Mars od 5. pomoże Ci być użytecznym dla innych osób. Działalność charytatywna lub wolontariat mogą być dobrym pomysłem. Uran od 8. może przynieść miłą niespodziankę dotyczącą kwestii uczuciowych bądź towarzyskich. Będziesz pełen uroku, który umożliwi Ci spokojne i lekkie życie. Pod koniec miesiąca zajrzyj w głąb siebie!

Miłość

Marzysz o życiu w delikatnej i zrównoważonej atmosferze, do 6. kochasz cały świat, a zwłaszcza swoich najbliższych przyjaciół. Czy znajdziesz czas na związek we dwoje? Twoje pragnienia mogą być czasem silne, a czasem bardzo nieśmiałe. Wyraź to, co czujesz, zwłaszcza po 19.

Nasza rada dla Ciebie

Skorpion znacznie ułatwia Ci podążanie ścieżką według własnego uznania, rozwijasz się w wolnym czasie i bez nadmiernego wysiłku. Twoja zimowa natura powinna dobrze przystosować się do tego wyjątkowo intensywnego miesiąca.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko