Dzisiaj, Wtorek 07 Lipiec 2020
Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Luty 2018

Isabelle Fortes | 01/07/2020 - zmodyfikowano 07/07/2020

Twoje prognozy astralne na Luty 2018

Możesz w tym miesiącu stać się słabszy w kwestiach wrażliwości i emocji. Sprawdzasz wszystko pod lupą i czasami robisz zbyt wiele lub wręcz przeciwnie, zbyt mało. Od początku miesiąca powinieneś kontrolować swój nadmierny optymizm. Jowisz, partner Twojego Słońca, napełnia Cię nim po brzegi, co może doprowadzić Cię do złej oceny sytuacji. Zachowaj trzeźwy umysł, masz przecież talent do dobrej analizy sytuacji i uspokojenia swoich nadmiernych nastrojów. Ta ciągła huśtawka może jednak narazić Cię na niepowodzenia, bądź czujny w kwestiach materialnych, gdyż niektórzy mogą nadużyć Twoją hojność. Pozostając otwartym na innych i na nowe możliwości, wprowadź trochę ostrożności i energii, aby nie dać się ponieść emocjom.

Miłość

Neptun w trygonie do Twojego Słońca sprawia, że jesteś otwarty na wszystko i wszystkich.Fala miłości do wszystkich oblewa Cię – masz ochotę uratować cały świat. Od 11 lutego, poczujesz się gotowy do zaangażowania się w organizację humanitarną ? Twoje braterskie impulsy są godne pochwały, ale może w końcu zastanowisz się nad sensem pracy na drugim końcu świata. Zaproś raczej sąsiadów na drinka albo pomóż stowarzyszeniu w Twojej okolicy. Poczujesz się dzięki temu potrzebny i stworzysz spotkania, dzięki którym oderwiesz się trochę od codzienności.

Nasza rada dla Ciebie

Panująca atmosfera w relacjach z innymi może wydać Ci się ciężka. Szukasz więc wszędzie drzwi wyjściowych. Nie poddawaj się jednak tak łatwo, poczekaj, aż to przejdzie. Za kilka tygodni, wszystko wyda Ci się bardziej oczywiste – łatwiej określisz swoje potrzeby i oczekiwania w życiu uczuciowym.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko