Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Baran na Luty 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2019

Zostały Ci dwa tygodnie, aby korzystać z obecności planety Mars w Twoim gwiazdozbiorze, co obdarza Cię siłą. Warto więc w tym czasie rozpocząć projekt, podjąć inicjatywę, wyrazić swoje plany lub marzenia... Słońce, będące wtedy w gwiazdozbiorze Wodnika poprawia relacje przyjacielskie i wymiany zdań. Możesz w pewnym momencie znaleźć się dość rozbity między możliwościami proponowanymi przez Jowisza i przeszkodami, frustracjami stworzonymi przez Saturna. Dzięki kilku planetom w gwiazdozbiorze Ryb, jeśli tylko trochę się skoncentrujesz, powinieneś z łatwością zorganizować wszelkie kwestie na planie materialnym. W drugiej połowie lutego atmosfera będzie spokojniejsza, a pełnia księżyca 19 lutego w gwiazdozbiorze Panny zachęci Cię do zwrócenia większej uwagi zarządzaniu finansami. Jest to również idealny czas na pomyślenie o nieruchomościach. Czeka Cię więc bardzo konstruktywny miesiąc w kwestiach materialnych.

Miłość

Wenus w Strzelcu i Mars w Twoim znaku rozpoczną ten miesiąc z hukiem emocjonalnym. Ale już od 2 lutego, Wenus w Koziorożcu zmusi Cię do odnalezienia kompromisu, do podjęcia się pewnej odpowiedzialności, a nawet do podjęcia się zobowiązania, złożenia obietnicy...

Nasza rada dla Ciebie

Czeka Cię miesiąc, który zmusi Cię do żonglowania między zużyciem energii, uczuciami, które się coraz bardziej zakorzeniają, racjonalnym myśleniem i poczuciem odpowiedzialności. W miłości, jak w przyjaźni, nie wystarczy się bawić, wszystko przyjdzie z czasem.

Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko