Dzisiaj, Niedziela 09 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Lew na Luty 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 09/05/2021

Twoje prognozy astralne na Luty 2019

Planety obdarzą Cię piękną energią i wytrwałym duchem walki aż do 14 lutego, wykorzystaj to, aby rozpocząć nowe projekty i doprowadzić do niezbędnych zmian – zrób to zanim dojdziesz do bardziej restrykcyjnej drugiej połowy miesiąca. Gdyż w trakcie miesiąca, Merkury i Słońce zostawią Twój gwiazdozbiór, aby, przechodząc przez Wodnika, wejść w gwiazdozbiór Ryb, co może doprowadzić Cię do bycia w chmurach pod koniec miesiąca. Wyznaj. Wyraź się we wszystkich innych obszarach przed 10 i zakończ wszystkie projekty do 18. Będziesz mógł następnie odpocząć i się zrelaksować, dzięki pełni księżyca w Pannie 19 lutego. Czas wtedy na spokój i na stworzenie bilansu, zarówno wobec relacji z innymi, jaki i Twoich planów. Jowisz nadal wspiera Twój rozwój, zwłaszcza na początku miesiąca, czeka Cię prawdopodobnie osobisty sukces. Po 14 lutym, kwestie miłosne mogą się trochę skomplikować: gry o władzę, dominację, pewne przeszkody mogą blokować rozwój Twoich relacji miłosnych.

Miłość

Pierwsze dni miesiąca posiadają w sobie coś idyllicznego, Twoje uczucia rosną, a rozmowy są naznaczone silnym pragnieniem partnerstwa. Twój przedsiębiorczy umysł będzie miał się czym zająć przez pierwszą połowę miesiąca, wykorzystaj to! Koniec miesiąca może być trochę bardziej stresujący, przez trudną do okiełznania energię.

Nasza rada dla Ciebie

Gwiazdy prawdopodobnie najbardziej Tobie sprzyjają na Walentynki. Luty rozpocznie się wspaniale, dzięki przyjaznym Tobie znakom – Strzelcowi i Wodnikowi. Podczas pierwszej połowy miesiąca masz w sobie pokłady uroku osobistego, ciesz się więc swoimi umiejętnościami uwodzenia!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko