Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Ryby na Luty 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2019

Wszystkiego najlepszego! Od 10 lutego Merkury dołącza do Twojego znaku, wpłynie wtedy na dziedziny związane z myślami i zainspiruje wtedy intelektualistów, dziennikarzy, profesorów... Wenus opuści gwiazdozbiór Strzelca 3 lutego i wejdzie do przyjaznego znaku Koziorożca: Twoje kwestie miłosne i finansowe ustabilizują się i skierują się w stronę bezpieczeństwa, pozwalając Ci na skupieniu się na rozwoju swojego osobistego potencjału. Druga połowa miesiąca jest wyjątkowo przyjemna, dzięki planecie Mars w Byku, co obdarzy Cię zmysłowością i konkretnością i pomoże w skończeniu projektów i w szeroko pojętej kreacji, która przyniesie dużo nowych doznań. Pamiętaj jednak, że wszystko w nadmiarze szkodzi: Jowisz w Strzelcu zaostrza wszystkie Twoje uczucia i może popchnąć Cię do nadmiaru, niecierpliwości, próżności. Pełnia księżyca 19 lutego to idealny czas na małżeństwa albo chociażby na zorganizowanie kolacji przy świecach.

Miłość

Wenus wejdzie do gwiazdozbioru Koziorożca, co może wszystko zdestabilizować. Wchodzisz jednak w miesiąc pełen słodyczy i bezpieczeństwa, gdzie możesz wykorzystać swoją zmysłowość i gdzie Walentynki mogą stać się najbardziej romantycznym dniem Twojego życia.

Nasza rada dla Ciebie

Poza Jowiszem, który może powodować pewne subiektywne frustracje, niebo jest dla Ciebie łaskawe, a będzie jeszcze bardziej pod koniec miesiąca, kiedy odnajdziesz idealne zarządzanie swoją energią i podejmiesz przemyślane decyzje.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko