Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Luty 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 16/05/2021

Twoje prognozy astralne na Luty 2019

Pierwsza połowa miesiąca może być dość napięta na planie nerwowym – komunikacja nie będzie Twoją mocną stroną. Może dojść do konfliktów, jeśli nie będziesz potrafił pójść na kompromis. Wenus wejdzie do gwiazdozbioru Koziorożca 3 lutego, co sprowadzi Twoje życie uczuciowe i finansowe w stronę trwania i bezpieczeństwa. Merkury w Rybach 10 lutego i Słońce 18 lutego zwiększą Twoją intuicję, co pomoże Ci w dokonaniu idealnych inwestycji i w znalezieniu wspaniałych strategii. Pełnia księżyca 19 lutego obdarzy Cię klimatem pełnym romantyczności, jest to idealny moment na zadeklarowanie swojej miłości lub zaproponowanie nowego dużego kroku do przodu w relacji z drugą połową. Mars od 14 lutego wejdzie w gwiazdozbiór przeciwnego znaku – Byka. Druga połowa miesiąca może więc być dość szalona dla par, a single mają wszystkie szanse, aby odnaleźć bratnią duszę. Przynajmniej na jedną noc.

Miłość

Nie polegaj na panującej atmosferze w pierwszej połowie miesiąca, która szybko może Cię zirytować: konflikty i napięcia mogą się pojawić, jeśli będziesz uparty. Na szczęście, Wenus w Koziorożcu zapowiada w miłości silne i trwałe relacje.

Nasza rada dla Ciebie

Determinacja to cenna cecha, jeśli nie jest ona synonimem jałowego uporu. Od 10 lutego, Merkury zwiększy Twoją intuicję, a 18 Słońce w Rybach obdarzy Cię urokiem osobistym do końca miesiąc. Z kolei Mars w Byku od 14 lutego wprowadzi zmiany w Twoich relacjach z innymi.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko