Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Luty 2020 dla Skorpion

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2020

Posuwasz się naprzód, wzmocniony silnym i zwycięskim umysłem! Nic i nikt nie może zniszczyć tej wielkiej pewności siebie, która tworzy w życiu wspaniałe relacje. W pierwszej dekadzie Uran nieodwołalnie rządzi w sferze małżeńskiej, co dobrze wróży aktywnościom, które lubisz! Dzięki Merkuremu w harmonii ze Słońcem, zmiany będą głębokie i niemal telepatyczne, pokochasz to! Inspiracje z twoich obserwacji powinny zachęcać do nawiązywania kontaktów. Powinieneś również dążyć do zwiększenia swoich zasobów finansowych, poprzez siłę płynącą z twojej pracy. W ciągu miesiąca, Mars podejmie niezbędne działania w celu budowy, która będzie trwała, szczególnie w pierwszej dekadzie.

Miłość

W obszarze miłości na początku miesiąca pojawi się Wenus, co oczywiście będzie sprzyjać twoim uczuciom, a także pewnej słodyczy życia. Potem Wenus zmieni znak i pojawią się silne uczucia, które nie zawsze będą łatwe do opanowania z powodu niespójności w twoich działaniach. Uwielbiasz tylko intensywność, ale tego zabraknie w tym miesiącu.

Nasza rada dla Ciebie

Aktywny miesiąc pod każdym względem! Twoje hojne nastawienie do aktywności powinno zostać docenione. Jednak nie zaniedbuj koniecznego odpoczynku, ponieważ każdy musi doładować swoje baterie, nawet ty!

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko