Dzisiaj, Środa 23 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Luty 2020

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 23/09/2020

Twoje prognozy astralne na Luty 2020

Będziesz mieć wspaniałą energię! Tak dynamiczną jak ty, ale będzie cię bardzo męczyć! Będziesz wykazywać aktywność w tworzeniu lub realizacji swoich planów. Przed tobą ważne sytuacje, związane być może z majątkiem, życiem rodzinnym lub domem. Kwestie dochodów z pracy będą pod wpływem Saturna, Jowisza i Plutona. Te ultra potężne planety w dalszym ciągu modyfikują ten obszar, aby uzyskać najlepszy efekt. Już od początku znaku zaczniesz odczuwać pierwsze efekty Urana w sferze zdrowia i pracy, kilka niespodzianek nie jest wykluczonych! Gotowa do adaptacji i przyciągająca energia Urana pasuje do ciebie, ale jednak może wywołać chwilę wahania.

Miłość

Twój dom to miejsce, w którym poczujesz się dobrze z początkiem miesiąca. Wtedy poczujesz powrót ognistej energii w pięknej postaci twojego Słońca i zwiększone pragnienie przeżywania uczuć z entuzjazmem i radością! A Mars w twoim znaku dodatkowo wzmocni efekty. W połowie miesiąca Twoja energia stanie się twoim narzędziem.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu mniej płoniesz z namiętności niż zwykle. Odłożysz działania, które będą służyły Twojemu życiu na dłuższą metę. Waż myśli i analizuj swoje działania. Zadbaj o siebie, masz w tym doświadczenie!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko