Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Luty 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2020

Będziesz mieć wspaniałą energię! Tak dynamiczną jak ty, ale będzie cię bardzo męczyć! Będziesz wykazywać aktywność w tworzeniu lub realizacji swoich planów. Przed tobą ważne sytuacje, związane być może z majątkiem, życiem rodzinnym lub domem. Kwestie dochodów z pracy będą pod wpływem Saturna, Jowisza i Plutona. Te ultra potężne planety w dalszym ciągu modyfikują ten obszar, aby uzyskać najlepszy efekt. Już od początku znaku zaczniesz odczuwać pierwsze efekty Urana w sferze zdrowia i pracy, kilka niespodzianek nie jest wykluczonych! Gotowa do adaptacji i przyciągająca energia Urana pasuje do ciebie, ale jednak może wywołać chwilę wahania.

Miłość

Twój dom to miejsce, w którym poczujesz się dobrze z początkiem miesiąca. Wtedy poczujesz powrót ognistej energii w pięknej postaci twojego Słońca i zwiększone pragnienie przeżywania uczuć z entuzjazmem i radością! A Mars w twoim znaku dodatkowo wzmocni efekty. W połowie miesiąca Twoja energia stanie się twoim narzędziem.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu mniej płoniesz z namiętności niż zwykle. Odłożysz działania, które będą służyły Twojemu życiu na dłuższą metę. Waż myśli i analizuj swoje działania. Zadbaj o siebie, masz w tym doświadczenie!

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko