Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Waga na Luty 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2020

Każdego roku luty skupia twoją uwagę na sprawach uczuć i kreatywności, droga Wago. Od kilku lat dokonują się wielkie zmiany w twojej rodzinie lub domu, destabilizując harmonię, którą tak lubisz. Powoli, ale pewnie rozwijasz w sobie piękną mentalną siłę, a pragmatyczny Merkury otwiera cię na innych. Uran wpłynie na ponowną ocenę tego, co jest dla ciebie ważne i co dostajesz od innych lub rodziny, jeśli chodzi o pieniądze. Twoje słodkie i łatwe codzienne życie w tym miesiącu może zmienić się w dobre zawodowe niespodzianki związane z podpisaniem umowy lub nawiązaniem współpracy. Oczywiście tylko wtedy, jeśli spotkanie nie zakłóci twojego życia.

Miłość

Ten miesiąc będzie szczególnie dobry dla par, za sprawą przyjemnej wzajemnej emocjonalnej harmonii i komunikacji ukierunkowanej na partnera. W pierwszej i drugiej dekadzie, piękna i ognista Wenus przyniesie poprawę relacji. Poczujesz aktywność zmysłów, zapragniesz dokonać nowych odkryć, w pierwszej dekadzie.

Nasza rada dla Ciebie

Czasami dobrze jest zadać sobie właściwe pytania, by pozbyć się wątpliwości. W tym miesiącu pojawią się drobne sprawy, które sprawią, że poczujesz się dobrze, bez poczucia wyrzutów sumienia. Spokojnie, wszystko jest możliwe.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko