Dzisiaj, Wtorek 16 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Luty 2021 dla Koziorożec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2021

Twoje finanse i twój związek są w centrum uwagi! Słońce, Merkury, Wenus, Jowisz i Saturn wszystkie w Wodniku sprawiają, że intensywnie działasz w swoich sprawach finansowych i biznesowych, do których aspirujesz. Jowisz i Saturn napełniają twój znak poszukiwaniem stabilności i chęcią zwiększenia dochodów. Pluton działa w twoim domu jako tło dla twojej przemiany, zwłaszcza w ostatnich dniach. Mars i Uran w Byku przez cały miesiąc niezwykle faworyzują twoje miłości i relacje z dziećmi, jeśli jesteś rodzicem. Od 19 Słońce w Rybach zapewnia życzliwe spotkania, silną wolę i korzystne ruchy.

Miłość

W tym miesiącu twoje uczucia skupiają się na twoim źródle dochodu tak bardzo, że twoje serce nie jest zbyt zaangażowane w miłośc.. Niemniej jednak Mars daje ci silne pragnienia, podczas gdy Uran może obudzić w tobie coś nieoczekiwanego, jeśli chodzi o sposób kochania. Twoje życie miłosne otwiera się na lepsze od 19, to od ciebie zależy, jak to wykorzystasz!

Nasza rada dla Ciebie

Zapomnij o swoich lękach i podejmuj wyzwania dzięki nabytej mądrości i wewnętrznej sile zaszczepionej przez Plutona. Pierwsze ciekawe wydarzenia lub ludzie wkrótce pojawią się na twojej drodze, aby obudzić cię w nowej rzeczywistości!

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko