Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Luty 2022 dla Lew

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2022

Około 15 kwietnia prawda może wyjść na jaw. Może to mieć wpływ na sposób działania, nawet jeśli nie płacisz ceny. Nadal możesz czuć dobry impuls w swoim życiu. To stymulujące. W końcu czekałeś długi czas, aby przejść na wyższy bieg, gotowe. Nawet jeśli planety pytają cię bezpośrednio na samym początku i na samym końcu miesiąca, już znasz odpowiedzi na pamięć. Twój rachunek sumienia jest tylko lepiej ukierunkowany i przetrawiony. Możesz odczuwać potrzebę dokonania przełomu w swoim życiu: posuwać się, żyć razem, stworzyć nowy projekt, ale nie idź zbyt szybko. Mars i Wenus zainstalowały się w znaku Koziorożca, usuwają przeszkody, ale narzucają głęboką refleksję. 24 i 25 września wrócisz w miłości lub przyjaźni.

Miłość

Postrzegasz czas nieco nerwowo, nagle zapominasz, że masz dość tego martwego spokoju. W każdym razie, jeśli myślisz o pójściu nad długą spokojną rzekę, to nie jest sposób. A jednak rozplątujesz skomplikowane sploty, radząc sobie z sytuacjami, jedna po drugiej. Pod koniec miesiąca wyniki są pozytywne.

Nasza rada dla Ciebie

Rozciągnij nogę, ale schowaj pazury. Każdy rozpoznał cię z twoją grzywą i mięsożernym uśmiechem. Nie trzeba dodatkowo stękać. Pokaż się raczej łatwym kociakiem, bez skakania po całej ofierze!.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko