Dzisiaj, Sobota 02 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Ryby na Luty 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2023

Energie emanujące z Ryb, Koziorożca i Byka zapewniają o ich życzliwej ochronie. Te pragmatyczne energie ułatwiają twój rozwój, tworząc sprzyjające okoliczności. W tym miesiącu żyjesz w klimacie astralnym, który sprzyja realizacji twoich projektów. Twoja osobowość przyciąga właściwych ludzi we właściwym czasie. Wszystko jest w porządku, we wszystkich sferach panuje ład. Około 20. nastąpi inspirujący i pobudzający przełom. Wpadniesz na genialne pomysły. Jednak nadal będziesz musiał poradzić sobie z konfliktami, które emanują z Marsa w Bliźniakach, ponieważ w tym miesiącu mają one pełny wymiar. Jeśli chcesz pokazać swoje osiągnięcia, musisz być wnikliwy i nie słuchać opinii innych.

Miłość

Z Wenus w twoim znaku, twój wszechświat znajduje swój cel. Pojawiają się szczęśliwe i konstruktywne relacje. Zrozumienie i życzliwość znów pojawią się w twoich uczuciach. Uważaj jednak na składane obietnice. Nic nie sugeruje, że inni będą je szanować. Nie każdemu można ufać.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu może być konieczne dokonanie wyboru. Nie daj się zwieść pięknym obietnicom. Słuchaj swojej intuicji, ponieważ jest to twój najlepszy przewodnik.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko