Twoje prognozy astralne na Luty 2024

Energia krążąca w znaku Wodnika rozszerza twoje pole działania. Połączona z Plutonem, popycha cię do zmiany biegu wydarzeń. Zachęca cię do uwolnienia się od sytuacji, która nie pasuje do ciebie. Sprawia, że stajesz się przedsiębiorczą osobą, która bez wahania buntuje się przeciwko utartym poglądom. W obliczu takiego rozwinięcia energii, możliwe, że twoje otoczenie będzie onieśmielone. Ale to nie oznacza, że zrezygnujesz! Chcesz, aby rzeczy się zmieniły, i to właśnie nastąpi. Jednak energia krąży nadal w znaku Koziorożca. Próbuje przywrócić cię do rzeczywistości, tworząc różnego rodzaju blokady. W tym miesiącu, jeśli poczujesz, że naprawdę coś ci przeszkadza, poczekaj, nawet jeśli ci to nie odpowiada.

Miesięczny Horoskop Luty 2024 dla Baran
Idź do

  Miłość

  Do 16, Wenus w Koziorożcu stara się stawiać ci bariery. Prawdopodobnie to cię irytuje. Gryziesz węzadło, jednocześnie próbując otworzyć szczelinę. Następnie, Wenus w Wodniku przerywa monotonie! Twoja namiętna natura odzyskuje swoje prawa. Twoje miłości odnajdują radość życia.

  W związku

  Robisz wszystko, co w twojej mocy, aby uniknąć rutyny, jednak ona wkrada się do waszego związku. Walka z nudą to szczytny cel. Ale na dłuższą metę mogą pojawić się nieprzyjemne skutki. Bądź mądry od czasu do czasu.

  Singiel

  Do 16. spotykasz się z ludźmi, ale nie ma to namiętności. Przede wszystkim nie myśl, że wszystko jest stracone! Od 17., Wenus w Wodniku proponuje ci romans, który na razie nie mówi o zobowiązaniu.

  Kariera / Finanse

  Twój znak jest bezpośrednio wpływany przez energie płynące z Koziorożca, które pchają cię do przekroczenia samego siebie i zapraszają do przemyślenia swoich pozycji lub błędnych strategii zawodowych. Pierwsza połowa miesiąca zapowiada się więc napięcie, nie inwestuj, niczego nie planuj, ponieważ może ci zostać poproszone o zaczęcie od nowa. Natomiast po 16, dzięki Marsowi i Wenus, które korzystnie wpływają na twój znak, twój dynamizm gwałtownie rośnie, podobnie jak twoje kontakty, władza wraca do twoich rąk. Merkury od 5 do 23 promuje twoje najbardziej postępowe pomysły, to dobry moment do przemyśleń.

  Porady na miesiąc

  Z natury lubisz zmiany i dobrze ci to wychodzi. Jednak kwestionowanie wszystkiego w imię swojej niezależności mogłoby mieć konsekwencje. Zastanów się najpierw, będzie to bezpieczniej.

  Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.