Dzisiaj, Sobota 26 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Baran na Luty 2024

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 26/09/2020

Twoje prognozy astralne na Luty 2024

Energie krążące w Wodniku poszerzają pole działania. Związane z Plutonem, popychają cię do wprowadzenia zmian. Zachęcają cię do uwolnienia się od sytuacji, która ci nie odpowiada. Czynią cię przedsiębiorczą osobą, która nie waha się buntować przeciwko konwencjonalnej mądrości. W związku z tym twoi bliscy mogą być oszołomieni. Ale to nie znaczy, że się wycofasz! Chcesz, żeby wszystko się zmieniło i tak się stanie. Jednak energie nadal krążą w Koziorożcu. Próbują przywrócić ci rozum, tworząc różnorodne blokady. W tym miesiącu, jeśli uważasz, że wszystko utknęło w miejscu, poczekaj chwilę, nawet jeśli ci to nie odpowiada.

Miłość

Aż do 16. Wenus w Koziorożcu próbuje zablokować ci drogę. Prawdopodobnie cię to denerwuje. Trzymasz dystans, próbując znaleźć wyjście. Wtedy Wenus w Wodniku przełamuje monotonię! Twoja namiętna natura odzyskuje swoje prawa. Twoje uczucia odkryją na nowo sens życia.

Nasza rada dla Ciebie

Z natury lubisz zmiany i to dobrze na ciebie działa. Jednak kwestionowanie wszystkiego w imię niezależności może mieć konsekwencje. Pomyśl o tym wcześniej, tak będzie bezpieczniej.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko