Dzisiaj, Czwartek 01 Październik 2020
Horoskop

Horoskop dla Panna na Luty 2024

Isabelle Fortes | 01/10/2020 - zmodyfikowano 01/10/2020

Twoje prognozy astralne na Luty 2024

Twój rozwój jest nadal wspierany przez energie pochodzące od Koziorożca. Możesz więc spokojnie zająć się swoim biznesem! Jeśli masz wątpliwości, bądź spokojny. Z kolei Mars, Wenus i Merkury w Koziorożcu sprzyjają projektom, ludziom i sytuacjom, które mają pesrpektywy. Gwarantują, że to, co zamierzasz zrealizować, zostanie wykonane konkretnie i trwale. Możesz zaczynać! Nie zapominaj jednak, że Saturn jest zawsze przeciwny twojemu znakowi. Od 20. dołącza do niego Słońce, a Merkury robi to samo 24. W tej chwili nie odrzucaj żadnych ofert ani propozycji, ale uważnie je przestudiuj.

Miłość

Aż do 16. Wenus w Koziorożcu przybliża cię do tych, których kochasz i którzy cię doceniają. Ma jednak tendencję do wprowadzania rutyny do związków. Przejście z Wenus do Wodnika ma niewielki wpływ na twoje uczucia. Niemniej jednak możesz się zainspirować, zapragnąć tego, co nieprzewidywalne.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu twoja sytuacja ulegnie poprawie, ale pamiętaj, że możesz potrzebować innych. Nie odrzucaj ich pomocy i rozważ ich pomysły.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko