Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Archiwa: Horoskop na Luty 2025

Isabelle Fortes

Ten zimowy miesiąc jest pełen obietnic! Przez pierwsze dwa tygodnie energie Wodnika (Słońce, Merkury i Pluton) pobudzają do efektywnego działania i do nowych wyzwań. Znaki powietrza i ognia będą w wyjątkowej sytuacji. Możliwe będzie działanie pod wpływem silnych emocji.

Mars w Raku nie powściąga uczuć, wręcz przeciwnie, są jego siłą napędową i mogą go ponieść jeszcze dalej, znaki wody i ziemi będą wiedzieć, jak sobie poradzić z tym dynamizmem, podczas gdy znaki powietrza i ognia mogą okazać się również zaangażowane w ten bałagan. Po 18. Słońce i Merkury pojawiają się przy Rybach i przekazują dużo wrażliwości oraz niebiańskiego odpoczynku. Znaki wody i ziemi mogą czuć się tam swobodnie, łącząc swoje marzenia z konkretnymi działaniami. Wenus i Mars od 4 do 28 będą płonęły namiętnością i pożądaniem, nie wiadomo jak to się skończy! Uczucia, chociaż intensywne pod przywództwem płonącej Wenus, zderzają się z pragnieniem czułości (Mars w Raku), możliwe będą kłótnie i komplikacje, jeśli nikt nie podejmie wysiłku, aby zrozumieć drugą stronę.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko