Dzisiaj, Sobota 28 Styczeń 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Luty 2025

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Ten zimowy miesiąc jest pełen obietnic! Przez pierwsze dwa tygodnie energie Wodnika (Słońce, Merkury i Pluton) pobudzają do efektywnego działania i do nowych wyzwań. Znaki powietrza i ognia będą w wyjątkowej sytuacji. Możliwe będzie działanie pod wpływem silnych emocji.

Mars w Raku nie powściąga uczuć, wręcz przeciwnie, są jego siłą napędową i mogą go ponieść jeszcze dalej, znaki wody i ziemi będą wiedzieć, jak sobie poradzić z tym dynamizmem, podczas gdy znaki powietrza i ognia mogą okazać się również zaangażowane w ten bałagan. Po 18. Słońce i Merkury pojawiają się przy Rybach i przekazują dużo wrażliwości oraz niebiańskiego odpoczynku. Znaki wody i ziemi mogą czuć się tam swobodnie, łącząc swoje marzenia z konkretnymi działaniami. Wenus i Mars od 4 do 28 będą płonęły namiętnością i pożądaniem, nie wiadomo jak to się skończy! Uczucia, chociaż intensywne pod przywództwem płonącej Wenus, zderzają się z pragnieniem czułości (Mars w Raku), możliwe będą kłótnie i komplikacje, jeśli nikt nie podejmie wysiłku, aby zrozumieć drugą stronę.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko