Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Luty 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2025

W tym miesiącu pojawia się u Ciebie idealizm! Przez pierwsze dwa tygodnie otrzymujesz wsparcie energii obecnych w Wodniku, Słońcu, Merkurym i Plutonie, które wzmacniają Twoje poczucie własnej wartości i pewność siebie. Wenus w znaku Barana od 4-ego wspaniale służy Twoim relacjom lub sprawom finansowym wynikającym z Twojego wcześniejszego działania. Twoje aspiracje będą miały szansę na realizację, ponieważ Mars w Raku przez cały miesiąc faworyzuje Twój znak oraz Twoje pragnienie rozwoju zawodowego. Jowisz jest w Twoim znaku i pomaga Ci wywalczyć odpowiednią pozycję społeczną, położyć podwaliny pod przyszłość bez zbyt wielu trudności. Działasz szybko i robisz to, co lubisz! Saturn w Rybach trochę Cię spowalnia. Działaj metodycznie, a wszystko wróci do normy!

Miłość

:Od 4. Twoje uczucia będą silne i zwrócone w kierunku Twojego kręgu przyjaciół, w którym możesz czuć się szczególnie dobrze w tym miesiącu. Twoje pragnienia będą bardziej złożone, pełne wątpliwości i niepewności, możesz wahać się między wyrażeniem tego, co czujesz, a pokazaniem swoich emocji w konkretny sposób. Znajdź równowagę!

Nasza rada dla Ciebie

Zrównoważ swoje emocje i pragnienia, ponieważ ten miesiąc zapowiada się jako miesiąc pozytywnych wydarzeń. Trochę napięcia w pracy jest możliwe po 15-tym, zaufaj swojemu poczuciu humoru!

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko