Twoje prognozy astralne na Luty 2025

W tym miesiącu niebo zachęca cię do zwracania uwagi na innych, którzy powinni zająć ważne miejsce. Słońce, Merkury i Pluton, stojąc przed twoim znakiem w pierwszej połowie miesiąca, skłaniają cię do komunikacji, ale także do słuchania innych i brania ich pod uwagę, ponieważ możesz mieć do czynienia z trudnymi sytuacjami. W tym celu Jowisz w dobrym aspekcie wspiera Twoje relacje towarzyskie, będziesz pełen humoru, energii i chętny do nawiązywania kontaktów z ludźmi młodymi duchem. Po 15-tej, pewna płynność może pomóc Ci rozluźnić ewentualne napięcia, ale nie za bardzo, wol taktownie korzystać ze mądrości w relacjach. Sfera uczuciowa jest faworyzowana od 4-go, Twoje uczucia będą silne, ale Twoje działania nieco w tyle, dostosuj bicie swojego serca!

Miesięczny Horoskop Luty 2025 dla Lew
Idź do

  Miłość

  Poczujesz wiele ciepłych i żywiołowych emocji pod przewodnictwem Wenus w Baranie od 4 marca. Jednak Mars w Raku blokuje wyrażanie swoich uczuć, chciałbyś okazać uczucia ukochanej osobie, ale nietypowa zahamowana cię powstrzyma. Bądź ostrożny z nadwrażliwością i dawaj, otrzymasz!

  W związku

  Do 15 marca twoja druga połowa może będzie wymagająca, harmonia powróci potem. Wenus, już od 4 marca, ożywia twoje uczucia, podsyca twoją chęć zadowolenia partnera, bądź cierpliwy i pokaż mu swoją przywiązanie. Będziesz bardziej emocjonalny w kontaktach, nie denerwuj się.

  Singiel

  Twoje pragnienie miłości powinno cię pobudzić do podboju! Możesz ścigać obiekt swoich pragnień z zapałem i lojalnością, strzeż się osób, które nie wiedzą czego chcą! Twoje pragnienia będą bardziej nieśmiałe niż zwykle, ale potrafisz przekonać.

  Kariera / Finanse

  Jeśli w przeszłości złożyłeś(aś) wniosek bankowy, po 4 możesz otrzymać dobrą wiadomość. Lub też kurs, na który czekasz, może wypaść w tym miesiącu, szczególnie od 1 do 15. Jowisz sprzyja umowom, projektom, więc zrób to, jeśli masz ochotę, niebo cię wesprze!

  Porady na miesiąc

  Bądź bardziej emocjonalny, ale nie mniej determinowany, nie przywiązuj wagi do drobnych różnic ani do swojego ego. Skoncentruj się na swojej wewnętrznej sile i na mocy swojego serca, które jest twoim atutem!

  Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.