Dzisiaj, Piątek 02 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Panna na Maj 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2020

Ideał życia w centrum uwagi, droga Panno! Gromada planetarna w Byku, Słońce do 20-go, Merkury aż do 12-go i Uran w pierwszej dekadzie, dadzą potężną moc twoim pomysłom i będziesz chciał urzeczywistnić swoje marzenia! Twoje racjonalne podejście uwielbia słodkie szaleństwo, bo możesz dać sie ponieść emocjom. 21-go Słońce w Bliźniętach, a także Wenus przez cały miesiąc, oraz Merkury od 13-go, zapowiadają szybsze ruchy w sprawach społeczno-zawodowych, możliwy awans, wiele kontaktów i poruszenie. Mars i Saturn razem, aż do 14-go, zatrzęsą twoim codziennym życiem. Dbaj o swój styl życia i swoją dietę, unikaj ekstremalnych sytuacji. Jowisz i Pluton zmienią twój sposób kochania w trzeciej dekadzie. Możliwe zaangażowanie, odnowa miłości, piękne współdziałanie z dziećmi, jeśli jesteś rodzicem.

Miłość

Wenus w Bliźniętach, przez cały miesiąc, sugeruje byś dostosował się do drugiej osoby. Jesteś ekspertem w tej dziedzinie, zrób to z lekkością i humorem. Mars, w Wodniku do 14-go, domaga się kompromisu i dyplomacji w relacjach. Ten miesiąc cię inspiruje, ale może trochę zdestabilizować, jeśli nie odpuścisz. Patrz szerzej.

Nasza rada dla Ciebie

Powoli, ale pewnie rozpoczynasz proces ważnej zmiany, dotyczącej twojego ideału życia. Ponadto, w tym miesiącu zachowaj pewien dystans. To, co zaplanowało dla ciebie niebo, i tak się wydarzy, obojętnie co zrobisz.

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko