Dzisiaj, Piątek 02 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Maj 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2020

Jesteś skoncentrowany na swoim związku i domu, drogi Skorpionie! Słońce i Merkury w Byku, stojące przed twoim znakiem, nadają większe znaczenie życiu małżeńskiemu lub intymnemu. Uran i początek Byka zwiastują nieodwracalne zmiany w tej sferze, w pierwszym dziesięcioleciu, korzystne lub nie, ale zgodnie z tym, jak żyjesz. Wyryty w skale, nie boisz się burzy! Pluton i Jowisz, w Koziorożcu, zmieniają twoje myślenie, optymizm i nową radość życia! Twój dom otrzymuje Saturna i Marsa, w Wodniku, na placu twojego znaku, wskazując na pewne rodzinne lub mieszkaniowe troski. Nie zajmuj stanowiska, bądź spokojny, wojownicza energia Marsa ustaje 14-go. Od 21-go, Słońce, Merkury i Wenus, w Bliźniętach zwiększają twój magnetyzm i twojego ducha, który jest tajemniczy i trochę zmanipulowany.

Miłość

Neptun w Rybach nadal leje miód na twoje serce,w trzeciej dekadzie, dba o filtry emocjonalne? Poczekaj do 14-go, uprawiaj sport, aby złagodzić napięcia pochodzące z Marsa. Od 15-go Mars w Rybach oświetla Twoją zmysłowość. Towarzyszeniu ci delikatność i poświęcenie! Wenus w Bliźniętach budzi twoją charyzmę i apetyt na

Miłośc, skończ z manipulacją i zazdrością. Czeka cię intensywna Miłośc, szczęściarz!

Nasza rada dla Ciebie

Będziesz musiał sobie poradzić z intensywnością i podnieceniem. Praca nie ma większego znaczenia w tym miesiącu, ale twoje życie osobiste jest w centrum uwagi. Poświęć tu swój czas, twoje zasoby energii są potężne.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko