Dzisiaj, Sobota 28 Maj 2022
Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Maj 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2020

Potężna poprawa twojego życia intymnego lub małżeńskiego, drogi Strzelcu! Twoją drugą połówką i innymi zajmuje się Słońce od 21-go, Wenus przez cały miesiąc i Merkury od 13-go do 29-go. Ta gromada w Bliźniętach, zwrócona twarzą do twojego znaku, zapowiada wymianę zdań, dyskusji i afektywności w ramach pary lub partnerstwa. Do 20-go Słońce dołącza do Urana w Byku i przynosi jednocześnie i jasność i zmianę w codziennym życiu lub pracy. Mars i Saturn w Wodniku stabilizują twoje bliskie relacje, idziesz naprzód z przemyślanymi działaniami. Twoje sprawy finansowe będą pod wpływem Jowisza i Plutona. W trzeciej dekadzie możliwa jest poprawa twoich finansów, a także korzystne oczyszczenie i ponowna ocena twoich potrzeb. W domu niepewność, Neptun wieje chłodem.

Miłość

Pojawia się piękna sentymentalna harmonia, Wenus w Bliźniętach dba o twoje życie miłosne. Pragnienia są w sferze myśli, mniej fizyczne, ale przyjemna stymulacja intelektualna powinna wzmacniać intymny termostat twojej zmysłowości! Już 15-go, Mars w twoim znaku przynosi nadmiar energii do twojego domu. Nie psuj swoich szczęśliwych emocjonalnych szans poprzez niepotrzebne konflikty.

Nasza rada dla Ciebie

Przyjazny miesiąc z przypływem energii! To miły majowy miesiąc! W pierwszej dekadzie stajesz się łagodniejszy. Wiesz, że masz pozytywną moc i dbasz o swoje zdrowie. Poza tym ciesz się tą piękną Wenus - kiedy. Miłośc kwitnie, wszystko jest piękne!

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko