Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Maj 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2020

Potężna poprawa twojego życia intymnego lub małżeńskiego, drogi Strzelcu! Twoją drugą połówką i innymi zajmuje się Słońce od 21-go, Wenus przez cały miesiąc i Merkury od 13-go do 29-go. Ta gromada w Bliźniętach, zwrócona twarzą do twojego znaku, zapowiada wymianę zdań, dyskusji i afektywności w ramach pary lub partnerstwa. Do 20-go Słońce dołącza do Urana w Byku i przynosi jednocześnie i jasność i zmianę w codziennym życiu lub pracy. Mars i Saturn w Wodniku stabilizują twoje bliskie relacje, idziesz naprzód z przemyślanymi działaniami. Twoje sprawy finansowe będą pod wpływem Jowisza i Plutona. W trzeciej dekadzie możliwa jest poprawa twoich finansów, a także korzystne oczyszczenie i ponowna ocena twoich potrzeb. W domu niepewność, Neptun wieje chłodem.

Miłość

Pojawia się piękna sentymentalna harmonia, Wenus w Bliźniętach dba o twoje życie miłosne. Pragnienia są w sferze myśli, mniej fizyczne, ale przyjemna stymulacja intelektualna powinna wzmacniać intymny termostat twojej zmysłowości! Już 15-go, Mars w twoim znaku przynosi nadmiar energii do twojego domu. Nie psuj swoich szczęśliwych emocjonalnych szans poprzez niepotrzebne konflikty.

Nasza rada dla Ciebie

Przyjazny miesiąc z przypływem energii! To miły majowy miesiąc! W pierwszej dekadzie stajesz się łagodniejszy. Wiesz, że masz pozytywną moc i dbasz o swoje zdrowie. Poza tym ciesz się tą piękną Wenus - kiedy. Miłośc kwitnie, wszystko jest piękne!

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko