Dzisiaj, Poniedziałek 02 Październik 2023Horoskop

Horoskop dla Panna na Maj 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2021

Koncentracja na ideale życia i społeczno-zawodowych kwestiach! Energie Byka aż do 20. budzą cię do zmiany stylu życia, być może zainspirują cię do poznania innych miejsc i odnowienia relacji? Mars w Raku, w pięknym aspekcie twojego znaku, otwiera wielkie możliwości dla związków, a zwłaszcza przyjaźni. Twoi najbliżsi przyjaciele otaczają cię i wspierają! Merkury, twoja planeta, w Bliźniętach od 5 do 31, zwiększa twoje zainteresowanie pracą, komunikacją i sprawami finansowymi. Neptun czuwa nad twoim związkiem. Od 21 w Bliźniętach, Słońcu, Merkurym i Wenus otrzymasz w sferze zawodowej wsparcie, nawiążesz wartościowe kontakty, które przyniosą ci wiele sukcesów. Jednak nie nadużywaj tego!

Miłość

Twoja intymna natura jest skromna i wrażliwa, odczuwa napływ Wenus do Byka do 9: twoje pragnienia zostaną zrealizowane, czułość wzrasta dziesięciokrotnie! Mars, planeta pożądania, wysyła ci pobudzające energie przez cały miesiąc. Twoja miłośc jest zmysłowa i namiętna! 21 dnia atmosfera zmienia się, twoje pragnienia są zaspokojone, ale twoja działalność zawodowa zajmuje cały twój czas!

Nasza rada dla Ciebie

Jupiter działa w twojej sferze małżeńskiej od 14-go, nadchodzą zmiany dla twojego związku, będziesz starał się bardziej słuchać, może być naprawdę dość poważnie. Czy to jest dobra informacja w tym miesiącu dla ciebie?

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko