Dzisiaj, Poniedziałek 05 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Maj 2022

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2022

Nigdy więcej działań w nagłych wypadkach. Drogi Koziorożcu, jesteś na drodze do sukcesu, Twoje motto w tym miesiącu: wszystko przychodzi do tych, którzy czekają. Jesteś w ataku, twoja forma jest olśniewająca do końca miesiąca, istnieją możliwości wykorzystania w dziedzinie zawodowej i finansowej; miłośc ma również swoje miejsce. Około 11 maja zmieniasz testy w zwycięskie strzały, twoje pomysły są wybuchowe, twój umysł się gotuje. Jednak jesteś tak zaniepokojony, że boisz się, że wszystko zatrzyma się od razu, ale nie musisz się martwić, tak nie będzie. Pozytywne wpływy popychają cię do przodu; po prostu musisz pozwolić sobie na więcej, nawet jeśli chcesz, aby twoja świta podążała za twoją sprawnością.

Miłość

Jeśli poczujesz potrzebę udowodnienia swoich uczuć, będzie wiele okazji. Jesteś tak skryty, że kiedy zdecydujesz się odsłonić, patrzy się jak na obcego. W maju czujesz potrzebę mówienia więcej o swoich emocjach; nie zwlekaj z deklaracją, ponieważ bardzo szybko możesz zmienić zdanie.

Nasza rada dla Ciebie

Maj zaczyna się dobrze; masz coś do zrobienia, aby się zadowolić. Sentymentalnie wszystko przyspiesza, szykuj się, jest zmiana. Jeśli twój kalendarz jest zajęty, zrób sobie krótkie przerwy dla dwóch osób lub dla rodziny.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko