Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Lew na Maj 2022

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2022

W maju czekają na ciebie przyjemne niespodzianki, ale także pewne drobne trudności. Napięcia pojawiają się w twoich relacjach z drugiego tygodnia, wybuchasz. Stajesz w obliczu opóźnień wszelkiego rodzaju, nie posuwasz się naprzód, marnujesz czas niepotrzebnie i nie popierasz tego, twoi ukochani płacą za to. W tym okresie twoje działania i życie miłosne spowalniają. Zanim ujrzysz pozytywną ewolucję sytuacji, będziesz musiał poczekać do 22, to jest bolesne, ale potrzebujesz więcej, aby się ustabilizować. Kontynuuj swoją podróż, nie zmieniając niczego w swoich projektach. Pod koniec miesiąca jest spokojniej, dyskomfort znika, pozwala oddychać i zrelaksować się.

Miłość

Lew musi wibrować, dobrze się bawić i czuć, że żyje; nagle korzystasz ze wszystkich możliwości. Od chwili, gdy zdołasz rozproszyć się i pokonać stres, wszystko jest w porządku. Ten wiosenny sezon sprawia, że chcesz wyjść z rutyny. Jako para lub singiel uwodzisz.

Nasza rada dla Ciebie

Na początku miesiąca obawy i pewne napięcia sprawiają, że atmosfera jest elektryczna, masz problemy z utrzymaniem spokoju; na szczęście korzystna ewolucja jest obecna około 20. Zachowaj optymizm, trudności sprawiają, że jesteś silniejszy.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko