Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Maj 2023 dla Koziorożec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2023

KoziorożecBurzliwe energie Barana tracą swoją intensywność. Z drugiej strony siła Byka pozwala niektórym odzyskać władzę. Wszystko to zostało potwierdzone 17. przez przeniesienie Jowisza na Byka, ogłaszając powrót spokoju. Chociaż nadal musisz walczyć z energiami Raka, twoje życie rozjaśnia się przez nowy dzień. Jesteś bardziej skłonny do dyskusji. Twój poziom cierpliwości jest niesamowity! Twoje decyzje są rozsądne. Pojawiające się okazje nie są już źródłem niecierpliwości i napięcia! Przewidywane zagrożenia znikają. W tym miesiącu to, co oferuje Jowisz w Byku, jest zgodne z twoimi zasadami i wartościami. Jeśli się zgadzasz, możesz działać!

Miłość

Chociaż nie jesteś całkowicie dostępny dla swoich ukochanych, zaczynasz wzbudzać u nich większe zainteresowanie. W tej sytuacji twoje relacje z przyjaciółmi lub z drugą połową przybierają pozytywny obrót. Aby osiągnąć coś konstruktywnego, skoncentruj się na swoich cechach.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu uśmiechaj się i bądź optymistą! Będzie to miało korzystny wpływ na twoje relacje, ponieważ będą spełniać się twoje oczekiwania.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko