Dzisiaj, Wtorek 16 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Maj 2023 dla Lew

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2023

Do 16. Jowisz w Baranie nadal oferuje możliwości, które mają na celu poszerzenie twojego pola działania. Następnie szczęśliwa gwiazda dołącza do Urana, Merkurego i Słońca w Byku. Ten transfer może wydawać się brutalny, ponieważ na pewno zatrzyma ten piękny impuls, który popycha cię do zmiany tego, co niekorzystne. Zamiast poddawać się lub buntować przeciwko niepowodzeniom, cofnij się. Skorzystaj z narastających opóźnień, aby udoskonalić to, co zostało ci ostatnio zaproponowane. Działaj tak, aby twoje projekty były akceptowane przez tych, którzy je odrzucają. Aby to zrobić, daj im czas. Im więcej słuchasz opinii innych, tym jesteś na lepszej drodze.

Miłość

Do 7. wszystko jest w porządku. Potem migocze płomień pasji. Pojawia się poczucie samotności. 21 marca Mars w Lwie zachęca do podejmowania inicjatyw. Niestety, wyniki mogą nie być zgodne z twoimi oczekiwaniami, chyba że zmienisz taktykę.

Nasza rada dla Ciebie

Twój sukces polega na umiejętności słuchania opinii innych osób. Podejmując to wyzwanie, będziesz mile zaskoczony cechami niektórych osób.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko