Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Maj 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2023

Od zeszłego miesiąca trudności w relacjach, które pochodzą od Urana i Merkurego w Byku, sygnalizują, że nastąpi zmiana. Jest to realizowane 17-go z przeniesieniem Jowisza do Byka. Energia, która łączy szczęśliwą gwiazdę z twoim znakiem, zapowiada, że twój spokój zostanie nieco zakłócony. W jaki sposób? Nieoczekiwanie, oczywiście, ale w głebi duszy jesteś na to gotowy. W tym miesiącu możesz zmieniać rzeczy, ale tylko wtedy, gdy nie odbywa się to kosztem twoich osiągnięć. Aby odnieść sukces, poświęć czas na przestudiowanie tego, co jest ci proponowane. Bądź także wierny swoim nawykom, zachowując dyskrecję na temat swoich projektów. Od 21-go, gdy Mars pojawi się w Lwie, uważnie obserwuj, co się dzieje.

Miłość

Twoje uczucia, jeśli się zgodzisz, mogą przyjąć inny wymiar. Aby to zrobić, będziesz musiał powitać szczęście uśmiechem zamiast je odrzucać. Aby dokonać tego małego cudu, zignoruj wpływy zewnętrzne. To sprawi, że zobaczysz sytuacje z innej perspektywy.

Nasza rada dla Ciebie

Za pomocą różnych środków Jowisz i Mars ponownie wprowadzają ruch w twoje życie. Zamiast od razu to odrzucać, poświęć czas na oswojenie się. Nie będziesz żałować.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko