Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Maj 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2023

Z Jowiszem rozwijasz się w atmosferze, którą lubisz i która ci odpowiada. Przeniesienie go do Byka będzie odczuwalne, ponieważ tempo będzie bardziej statyczne i mniej entuzjastyczne. Od 17, jeśli chcesz zachować ten sam kurs, dostosuj się do wydarzeń i okoliczności, nawet jeśli ci to nie odpowiada. Poczekaj, bo nie możesz zrobić nic więcej. 21. pojawienie się Marsa w Lwie przywraca optymizm i pewność siebie, która pokonuje przeszkody. Zmusza cię do zmiany nastawienia. Mars zachęca cię do zmiany taktyki, aby zachować lub odzyskać dobre samopoczucie. W rezultacie to, co zostało ograniczone przez pesymistyczne umysły, znów jest istotne.

Miłość

Jowisz w Baranie pozwala zapomnieć o ograniczeniach narzuconych przez Saturna. Jego odejście 16-go sprawia, że emocje pojawiają się ponownie. Zbliża się skomplikowany okres, ale zapewniamy, że na krótko. Mars w Lwie pomaga znaleźć układ, który sprzyja twoim uczuciom.

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc zaczyna się dobrze i kończy się w ten sam sposób. Musisz jednak poradzić sobie z przerwą, która trwa kilka dni. Zwróć uwagę na wydarzenia. Następnie wróc do początku.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko