Dzisiaj, Poniedziałek 21 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Waga na Maj 2023

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 21/09/2020

Twoje prognozy astralne na Maj 2023

W tym miesiącu sytuacja jest nadal skomplikowana, ale zapewniamy, że nie jest to jeszcze koniec świata! 16., wraz z odejściem Jowisza z Barana, nie jesteś już atakowany przez wątpliwości i spory. W przeciwieństwie do tego energie pochodzące z Raka są nadal aktywne. Masz problem z zaufaniem sobie. Twoje wrodzone trudności, aby podjąć jakąś decyzję, są spotęgowane. Przed pierwszą przeszkodą od razu się poddajesz! Aby uniknąć katastrofy, możesz liczyć na energię pochodzącą od Bliźniąt i Lwa. Pomaga ci zrozumieć, że masz więcej siły niż myślisz. W jaki sposób? Pozwalając poznać ludzi, którzy mają moc, aby ci pomóc.

Miłość

Chociaż DNA Jowisza jest korzystne, stworzył on jednak pewne napięcie podczas pobytu w Baranie. Jego odejście przywraca spokój i odnajdujesz swoje myśli. Ignorując skargi Raka, możesz zacząć od początku. W jaki sposób? Poznając ludzi innych niż twoje dotychczasowe otoczenie.

Nasza rada dla Ciebie

Aby uniknąć przekroczenia pewnych granic, zaakceptuj swoje cechy charakteru. W jaki sposób? Utrzymując stały kontakt z pozytywnie nastawionymi osobami.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko