Dzisiaj, Sobota 02 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Waga na Maj 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2023

W tym miesiącu sytuacja jest nadal skomplikowana, ale zapewniamy, że nie jest to jeszcze koniec świata! 16., wraz z odejściem Jowisza z Barana, nie jesteś już atakowany przez wątpliwości i spory. W przeciwieństwie do tego energie pochodzące z Raka są nadal aktywne. Masz problem z zaufaniem sobie. Twoje wrodzone trudności, aby podjąć jakąś decyzję, są spotęgowane. Przed pierwszą przeszkodą od razu się poddajesz! Aby uniknąć katastrofy, możesz liczyć na energię pochodzącą od Bliźniąt i Lwa. Pomaga ci zrozumieć, że masz więcej siły niż myślisz. W jaki sposób? Pozwalając poznać ludzi, którzy mają moc, aby ci pomóc.

Miłość

Chociaż DNA Jowisza jest korzystne, stworzył on jednak pewne napięcie podczas pobytu w Baranie. Jego odejście przywraca spokój i odnajdujesz swoje myśli. Ignorując skargi Raka, możesz zacząć od początku. W jaki sposób? Poznając ludzi innych niż twoje dotychczasowe otoczenie.

Nasza rada dla Ciebie

Aby uniknąć przekroczenia pewnych granic, zaakceptuj swoje cechy charakteru. W jaki sposób? Utrzymując stały kontakt z pozytywnie nastawionymi osobami.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko