Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Maj 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2023

Chociaż twoje postępy z Jowiszem w Baranie są powolne, wykorzystujesz swoje szanse. To ważne, abyś nie zniechęcił się w obliczu niepowodzeń. Wspierany przez Wenus do 7., czujesz się komfortowo wszędzie i ze wszystkimi. Szczęście uśmiecha się do ciebie. Czujesz w sobie radość! Niestety, od 17., wraz z przeniesieniem Jowisza do Byka, atmosfera się zmienia. Ludzie są wobec ciebie bardziej wymagający. Dążenie do zmian nie jest łatwe, wręcz przeciwnie. Skorzystaj na tym, aby określić, co jest nie tak i jak to naprawić. Od 21., gdy Mars w Lwie zareaguje pozytywnie, napięcia i spory ustąpią.

Miłość

Energie zmniejszają pole działania, co może cię ogromnie zirytować. Jeśli chcesz, aby twoje uczucia były odwzajemnione, skup się na tym, co myślą inni. Zwróć uwagę na zalety spokojniejszego życia.

Nasza rada dla Ciebie

Przebywanie z energiami Byka nie jest proste. Jeśli jednak chcesz, możesz zmniejszyć napięcie. W jaki sposób? Przez skupienie się na jednym celu.

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko