Dzisiaj, Środa 30 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Panna na Maj 2024

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 30/09/2020

Twoje prognozy astralne na Maj 2024

Dzięki obecności w Rybach Saturn zmusza cię do przezwyciężenia wątpliwości. Z pomocą Urana i Jowisza w Byku udaje ci się to osiągnąć. Aż do 25., kiedy ta planeta zakończy pobyt w Byku, działaj śmiało! Wykorzystaj możliwości, które pojawią się na twojej drodze. Zaufaj także Opatrzności. Jeśli potrzebujesz pomocy, zaczerpnij inspiracji z Marsa i Merkurego w Baranie. Chociaż te energie są ci nieznane, zachęcą cię do działania. Ten proces może wydawać się dziwny, ale będzie miał tę zaletę, że zmusi cię do podjęcia ryzyka, które sprawi, że spełnią się twoje sny.

Miłość

Wenus popycha cię do ujawnienia tej części siebie, którą starannie ukrywasz. Udaje ci się ukrywać swoje prawdziwe oblicze, ponieważ nie chcesz, by inni dostrzegli twoją naturę. Uważaj jednak, bo możesz mieć kłopoty. Począwszy od 16., los ci sprzyja.

Nasza rada dla Ciebie

Otacza cię atmosfera zaufania. Możesz odkryć to, co najlepsze, i zaakceptować pojawiające się możliwości. Jeśli to konieczne, użyj wszystkich dostępnych środków!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko