Twoje prognozy astralne na Maj 2024

Opozycja, która łączy Uran z Jowiszem z twoim Słońcem, tworzy wzloty i upadki. Czasami sprawia, że przechodzisz przez pozytywne okresy, a innym razem daje ci uczucie, że los jest przeciwny. W tym miesiącu Słońce, Wenus i Merkury również przebywają w Byku. Te różnorodne uczucia będą więc wzmacniane. Jednak możesz złagodzić ich nadmiary, trzymając się Saturna w Rybach. Jego energia zachęca cię do zrobienia kroku wstecz zamiast reagować impulsywnie. Namawia do zaprzestania trzymania się, zwłaszcza gdy stoisz w obliczu wielokrotnych i irracjonalnych komplikacji. W efekcie wszystko, co jest korzystne i konstruktywne, będzie naturalnie się realizować. Co do propozycji lub osób, które są mniej korzystne, oddalą się bezbolesnie.

Miesięczny Horoskop Maj 2024 dla Skorpion
Idź do

  Miłość

  Twoje życie miłosne powinno się skręcić w nowym kierunku, którego będziesz musiał sprytnie negocjować, aby przebiegało to bez problemów. W tym miesiącu Wenus sugeruje zaangażowanie, uczucia i pragnienia. Zanim podejmiesz radykalną decyzję, zrób sobie czas na przemyślenie. W ten sposób wybierzesz najlepszą opcję.

  W związku

  Z Saturnem w piątym domu twojego horoskopu słonecznego, nie jesteś bardzo ekspresyjny. W tym miesiącu taka postawa może sprawić, że twoja druga połowa zacznie zadawać ci pytania dotyczące twoich uczuć. Odpowiedz szczerym słowem, zamiast olewać sprawę.

  Singiel

  Choć nic nie robisz, by spotkać kogoś, to nie przeszkodzi innym w próbach uwiedzenia cię. W tym miesiącu masz wybór. Albo się poddasz, albo zostaniesz zimny jak lód!

  Kariera / Finanse

  Sfera zawodowa może się nieco zagotować pod wpływem gorącej energii Marsa w Baranie, zachowaj uprzejmość we wszystkich okolicznościach! Twoja energia będzie potężna, powinieneś być gotowy, aby rozpocząć nowy projekt, nowe zadanie, twoja hierarchia może powierzyć ci wiele obowiązków, nie przyspieszaj pracy zbyt bardzo, byłoby to szkoda! Przed tobą energetyczne wpływy Byka, zwłaszcza przed 25., które skłaniają cię do działania albo wdzięku, w zależności od tego, co chcesz osiągnąć, zrób mądry wybór. Uran daje ci ochotę na radykalne przemiany, nie będzie odwrotu!

  Porady na miesiąc

  Twoje sukcesy zależą od twojej zdolności do oderwania się od wszystkiego, co mogłoby sprawić Ci kłopoty. Nie bądź jednak zbyt chłodny wobec tych, którzy Cię kochają.

  Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.