Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Maj 2024

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2024

Od 1. Mars w Baranie pobudza twój potencjał, który ostatnio osłabł. Dzięki temu ponownie stajesz się sobą. Z Plutonem jako wsparciem podejmujesz radykalne decyzje. Gdy Merkury kończy swój pobyt w Baranie 15., mówisz, co myślisz, i nie boisz się być bezpośredni! Nie marnujesz czasu na zadawanie pytań. Wychodzisz poza etap kompromisów. Działasz! W tym miesiącu ograniczenia są druzgocące. Wznawiasz swoją walkę. 21. Słońce osiada w Bliźniętach. 24-go Wenus dołącza do niego, a Jowisz robi to samo 26-go. Pod koniec miesiąca nie przyjmuj pustych obietnic i nie słuchaj nieszczerych pochlebstw.

Miłość

W tym miesiącu chcesz mieć stabilne życie miłosne, ale dopóki możesz sobie na to pozwolić, wyjdź z domu i zwiedzaj świat. Twoja rodzina będzie musiała się do tego dostosować. W jaki sposób? Podążając za tobą podczas wędrówek lub cierpliwie oczekując powrotu do domu.

Nasza rada dla Ciebie

Czy chcesz, aby szczęście codziennie się do ciebie uśmiechało? Bądź sobą i nie próbuj robić rzeczy, które do ciebie nie pasują.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko