Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Czytania Horoskopu na Maj 2025 Bazujące na Twoim Znaku Zodiaku

Isabelle Fortes

W tym wiosennym miesiącu doskonałe, niebiańskie energie zapraszają wszystkie znaki zodiaku do delektowania się życiem! Słońce w Byku do 20-go, w towarzystwie Urana, oczyszcza klimat, który jest delikatny i gotowy na cuda! Znaki ziemi (Byk, Panna i Koziorożec) są zapraszane do otwarcia swych umysłów i cieszenia się wydarzeniami, które mogą być zaskakujące (a na dłuższą metę całkiem korzystne), nie tracąc z tego ani odrobiny. 20-go Słońce wsuwa się w Bliźnięta i wciąż za sterami dołącza do Jowisza, komunikacja zostanie postawiona w centrum uwagi, możliwości będą mogły się zmaterializować dzięki inteligentnie prowadzonym rozmowom lub obiecującym i ciekawym spotkaniom.

Znaki powietrza, a także znaki ognia, powinny w tym okresie wykorzystywać te dobroczynne energie! Merkury leci nad trzema znakami w tym miesiącu, Baran od 1. do 10., Byk od 11. do 26., a Bliźnięta na koniec miesiąca, co będzie wymagało od nich zdolności adaptacyjnych. Warto skupić się na swoich poglądach i osobistych opiniach, ale podążać za ogólnym nurtem. Wenus w Baranie i Mars w Lwie ułatwiają poruszanie się Twojemu sercu, tworząc obiecujące sytuacje, inspirujące i pełne pasji relacje z dziećmi. Ten miesiąc zapowiada się bardzo uczuciowo, więc baw się dobrze! Wszystkie znaki ognia powinny odczuwać bardzo mocny przepływ energii, to czas posuwania się naprzód z siłą i pasją. Uważaj, aby nie narzucać sobie zbyt sztywnych ram pod pretekstem, że chcesz się rozwijać.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko