Dzisiaj, Wtorek 07 Luty 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Maj 2025

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

W tym wiosennym miesiącu doskonałe, niebiańskie energie zapraszają wszystkie znaki zodiaku do delektowania się życiem! Słońce w Byku do 20-go, w towarzystwie Urana, oczyszcza klimat, który jest delikatny i gotowy na cuda! Znaki ziemi (Byk, Panna i Koziorożec) są zapraszane do otwarcia swych umysłów i cieszenia się wydarzeniami, które mogą być zaskakujące (a na dłuższą metę całkiem korzystne), nie tracąc z tego ani odrobiny. 20-go Słońce wsuwa się w Bliźnięta i wciąż za sterami dołącza do Jowisza, komunikacja zostanie postawiona w centrum uwagi, możliwości będą mogły się zmaterializować dzięki inteligentnie prowadzonym rozmowom lub obiecującym i ciekawym spotkaniom.

Znaki powietrza, a także znaki ognia, powinny w tym okresie wykorzystywać te dobroczynne energie! Merkury leci nad trzema znakami w tym miesiącu, Baran od 1. do 10., Byk od 11. do 26., a Bliźnięta na koniec miesiąca, co będzie wymagało od nich zdolności adaptacyjnych. Warto skupić się na swoich poglądach i osobistych opiniach, ale podążać za ogólnym nurtem. Wenus w Baranie i Mars w Lwie ułatwiają poruszanie się Twojemu sercu, tworząc obiecujące sytuacje, inspirujące i pełne pasji relacje z dziećmi. Ten miesiąc zapowiada się bardzo uczuciowo, więc baw się dobrze! Wszystkie znaki ognia powinny odczuwać bardzo mocny przepływ energii, to czas posuwania się naprzód z siłą i pasją. Uważaj, aby nie narzucać sobie zbyt sztywnych ram pod pretekstem, że chcesz się rozwijać.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko