Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Maj 2025 dla Byk

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2025

Przed Tobą wiele wyzwań! Rzeczywiście, Słońce w Twoim znaku aż do 20-go, wspierane przez Urana, wzmacnia Twoją aurę i chęć przeżywania tego okresu tak, jak chcesz, marzysz o zmianach! Ale kilka planet zajmuje obszar Twojego życia bardziej związany z cieniem niż ze światłem, będziesz musiał poczekać, zastanowić się i zaakceptować to, co przyniesie czas (Merkury będzie obecnyod 1. do 10., Saturn od 25., Wenus i Neptun przez cały miesiąc). Mars w Lwie dodaje Ci odwagi, ale postaraj się zachować umiar i spokój, szczególnie w domu. Merkury od 11. do 26. pomoże Ci w tym okresie dobrze się komunikować, wykorzystaj ten dar. Jupiter wspiera Twoje finanse, co za szczęście! Pluton pobudza do przeprowadzenia radykalnych i nieuniknionych zmian w Twoim zachowaniu.

Miłość

Pomiędzy rzadkimi (a jednocześnie ważnymi) emocjami a coraz większą zmysłowością, Twoje życie uczuciowe nie jest w najlepszym stanie! Panująca atmosfera za bardzo drażni Twoją naturę, będziesz miał trudności z porozumiewaniem się z innymi, z wyjątkiem okresu między 11. a 26.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu spróbuj się nie przejmować. To czas, który wymaga skupienia i głębokiej analizy sytuacji, na pewno świetnie sobie poradzisz! Możesz czuć się trochę sfrustrowany, ale pamiętaj, że szczęście przyjdzie do tych, którzy potrafią uzbroić się w cierpliwość.

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko