Dzisiaj, Piątek 02 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Rak na Maj 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2025

Ten miesiąc nie będzie spokojny, ale masz energię na sprostanie wyzwaniom! Twoje przyjaźnie lub projekty będą się rozwijały do 20-tego, spóźnione, ale ważne rozmowy mogą mieć miejsce między 11. a 26. Sfera zawodowa jest pod opieką kilku planet, Merkurego od 1. do 10., Wenus i Neptuna przez cały miesiąc oraz Saturna od 25. Możliwe są pewne napięcia z Twoimi współpracownikami lub zwierzchnikiem, będziesz musiał wykazać się cierpliwością, skromnością i odrobiną intuicji, aby nikogo nie urazić! Twoja energia będzie cenna, Mars zwiększy Twoją siłę. Jowisz, niestety, jest dla Ciebie neutralny, ale cierpliwości. Pluton zaczyna swój długi pobyt w Twojej sferze finansowej, co sprawia, że będą konieczne pewne zmiany. Poczujesz, że dzieje się coś ważnego, ale co?

Miłość

W tym miesiącu mogą pojawić się zazdrość i zawiść. Rzeczywiście, planety uwydatniają Twoją wrażliwość, nie będziesz w stanie właściwie wyrazić swoich uczuć z obawy przed ośmieszeniem, ale jednocześnie Twoje pragnienia fizyczne będą bardzo intensywne i konkretne. Jak to pogodzić?

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc nie powinien znacząco wpłynąć na Twoje sprawy sercowe, ale mimo to będziesz musiał przemyśleć kilka spraw, jeśli chcesz odnieść sukces!

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko