Dzisiaj, Niedziela 23 Luty 2020


Horoskop dla Bliźnięta na Marzec 2018

Twoje prognozy astralne na Marzec 2018

Układ gwiazd obdarza Cię ochotą na podróże, ale pozostajesz w porcie. Kwadratura Marsa do Neptuna ogranicza Twoją wolną wolę, masz kłopoty z urzeczywistnieniem swoich pragnień. Na szczęście, 4 i 5 marca poczujesz się w harmonii ze swoim otoczeniem, co doprowadzi Cię do harmonii i pozwoli Ci zobaczyć sprawy w innym świetle. Dzięki temu podejściu zrozumiesz, że Twoja relacja miłosna nie jest w tak złym stanie jak Ci się wydawało, a Twój dom czeka na ulepszenia. Ponoszenie nadmiernych kosztów jest zupełnie niepotrzebne. Wystarczy trochę pracy, a uda Ci się zmienić dekoracje i stworzyć atmosferę, której oczekiwałeś – takiej, która ukoi duszę i ciało. 18 marca pamiętaj, aby polegać na przyjaźni.

Miłość

Nie jest to zbyt spokojny czas w Twoim życiu, ale decydujesz się zawieszenie niektórych działań, aby spędzić trochę czasu z osobą, którą kochasz. Jest to świetny sposób na regenerację sił.

Nasza rada dla Ciebie

Marzec jest trochę mylącym miesiącem – oczekujesz zmian, a jednocześnie się ich obawiasz. Bądź ufny wobec przyszłości, wkrótce wszystkie rozwiązania same pojawią się na Twojej drodze, a Ty nie będziesz mieć cienia wątpliwości, jeśli chodzi o podejmowanie właściwych wyborów.

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko