Dzisiaj, Poniedziałek 13 Lipiec 2020
Horoskop

Horoskop dla Byk na Marzec 2018

Isabelle Fortes | 01/07/2020 - zmodyfikowano 13/07/2020

Twoje prognozy astralne na Marzec 2018

Saturn w Koziorożcu podkreśla delikatnie Twoje błędy z przeszłości i pozwala Ci na otworzenie nowego rozdziału w życiu. Nadal jesteś bardzo samokrytyczny – zupełnie niepotrzebnie. Skorzystaj z wpływów Marsa w żywiole Ognia, który otworzy przed Tobą wiele nowych drzwi, których nie udało Ci się nigdy wcześniej przekroczyć. Zastanawianie się nad sobą wyzwoli Cię od ciężkich ograniczeń ; nowe możliwości pozwolą Ci wreszcie na osiągnięcie celu. Nie rezygnuj zbyt łatwo, jeśli ktoś nie powie od razu « tak » za pierwszym razem. Na początku miesiąca pewne oczekiwane porozumienia nastąpią, co pozwoli Ci w wyeliminowaniu wszystkiego, co do tej pory stawało Ci na drodze w realizacji projektów. Silne planety są Twoimi sprzymierzeńcami – uzbrój się w cierpliwość, a przeniesiesz góry.

Miłość

Pragniesz legalizacji Waszego związku, ale to zdecydowanie nie jest jeszcze czas na zamieszkanie razem. Jowisz jest w opozycji do Twojego Słońca, co sprawi, że 21 marca Twoje próby osiągnięcia celu mogą być bardzo trudne. Nie zniechęcaj się, ziarenko pomysłu już się zrodziło, teraz powoli rośnie.

Nasza rada dla Ciebie

2 marca być może pomylisz się co do pewnej osoby, nie będzie to jednak miało większych konsekwencji. Możesz kontynuować i iść do przodu. Jeśli właściwie opanujesz swoją energię i zagrasz fair-play, uda Ci się obronić swoje interesy.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko