Dzisiaj, Środa 26 Luty 2020


Horoskop dla Lew na Marzec 2018

Twoje prognozy astralne na Marzec 2018

Od 18 marca Mars w sprzymierzonym znaku doda Ci ochoty na podjęcie wyzwań. Nowe możliwości pojawiają się jedna za drugą, a Ty ich nie przegapisz. Możesz jednak wziąć na siebie zbyt dużo odpowiedzialności, co mogłoby spowodować utratę kontroli. Przez co Twoje działania zostaną zamknięte w błędnym kole. 22 marca zaczniesz w końcu uwalniać się od ograniczeń, będziesz mógł również liczyć na wsparcie ze strony zespołu czy bliskiej rodziny. 27 marca Księżyć delikatnie polepszy Twoje życie miłosne i Twoje relacje z dziećmi. Ciesz się więc tą chwilą. Twoje życie uczuciowe skorzysta z obecności pięknej Wenus w Rybach w koniunkcji do Merkurego i Neptuna.

Miłość

korzysta z pozytywnych wpływów, wszystko dzieje się pomyślnie, zarówno emocjonalnie, jak i seksualnie. Żyjesz więc w idealnej harmonii, która unosi Cię do chmur !

Nasza rada dla Ciebie

W okolicach 25 marca nie wdawaj się w jakiekolwiek jałowe dyskusje, gdyż w niczym to nie pomoże, a może właśnie przechylić szalę na złą stroną. Nie upieraj się niepotrzebnie przy swoim, światło niebawem zmieni kolor na zielone. Będziesz mógł sobie wtedy pogratulować tej decyzji.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko