Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Ryby na Marzec 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 16/05/2021

Twoje prognozy astralne na Marzec 2019

Zanosi się na dwa duże przejścia planet w tym miesiącu: jeden z nich, niezwykle ważny, gdyż bardzo rzadki – Uran, który 11 marca wkroczy do gwiazdozbioru Byka na 7 lat. Niezaleznie od sytuacji, w której się znajdujesz, zdecydowanie się poprawi. Będziesz mieć wiele możliwości na pokazanie swoich talentów, na to, aby inni docenili Twoje umiejętności, na pokazanie swojej osobowości. Być może nawet całkowicie zmienisz swój wygląd lub swoje motywacje. Staniesz się pewniejszy swoich wartości, wciąż będąc w harmonii z otoczeniem, rodziną, najbliższymi. Zmiany będą więc bardzo pozytywne i mało chaotyczne. Drugą nowością jest Merkury, który wciąż jest w Twoim gwiazdozbiorze do końca miesiąca. Wszyscy inni narzekają na opóźnienia, niepowodzenia, nieporozumienia, ale nie Ty. Ta atmosfera nie wpłynie na Ciebie w żaden negatywny sposób, wręcz przeciwnie, masz dużo czasu na tworzenie i marzenia. Mars zachęci Cię do zadbania o siebie fizycznie i zdrowotnie, a w kwestiach miłosnych czeka Cię dużo pasji, dzięki Wenus na nowo w Twoim gwiazdozbiorze 27 marca: kwiecień zapowiada się zmysłowo!

Miłość

Z Neptunem, Słońcem i Merkurym w Twoim gwiazdozbiorze, zaczniesz ten miesiąc z hukiem! Twoje relacje dyskretnie kwitną, a Twoje fantazje nabierają kolorów. Panuje więc niesamowicie romantyczna atmosfera.

Nasza rada dla Ciebie

Polegaj na swojej intuicji, ale zachowaj realne spojrzenie na otoczenie, aby nie wpaść w zakłopotanie i niezręczność, które charakteryzują ten miesiąc, pełen zmian i niespodzianek. Nie myl również miłości z przyjaźnią!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko