Dzisiaj, Piątek 02 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Marzec 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2020

Wiele działań zawodowych, drogie Bliźnięta! Aż do 20-go, Słońce w Rybach i Neptun przyniesie poprawę w kwestiach zawodowych. Nie ulegaj złudzeniom. Przed tobą potężna energia planetarna, płynąca od Jowisza, Urana i Marsa (wszyscy w Koziorożcu), w aspekcie dysharmonicznym w stosunku do twojego znaku. Zapewni ci ona introspekcyjny miesiąc i spowoduje zmiany! Musisz być czujny, niebiosa będą cię wspierać, ale od ciebie zależy utrzymanie wszystkiego w ryzach! I czasami, choć nie masz tego we zwyczaju, będziesz musiał wziąć głęboki wdech i przycupnąć na chwilę. Twój mistrz, Merkury, wraca do Wodnika od 5-go do 17-go: zajmij się swoim kręgiem towarzyskim i ideałem życia. Jak chciałbyś żyć? Od 22-go Saturn, przechodząc do Wodnika, pomaga ci stać się dojrzałym, godnym zaufania. Zmieniasz się.

Miłość

Oddziaływanie planet będzie chwiejne dla twojego znaku. Wahanie, zwiększona nerwowość – potraktuj to z przymrużeniem oka! Będziesz odczuwał zniecierpliwienie, więc spróbujesz szybko zająć się pracą. Silne pożądanie i uczucia, które trudno wyrazić - ten miesiąc nie będzie najlepszy do zapamiętania. Odpocznij życie tak szybko przemija!

Nasza rada dla Ciebie

Merkury, twój mistrz, zagra swoją partyturę w dwóch znakach. Z tego powodu będziesz trochę wytrącony z równowagi. Zachowaj swoje pomysły na później, skup się na delikatnym wpływie planet i rozważ, czy nie zmienić twojego wymarzonego życia.

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko