Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Marzec 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2020

Przed tobą kosmiczna moc, drogi Koziorożcu! Mars, Jowisz, Saturn (do 22-go) i Pluton znajdą się w twoim znaku! Wielka energia, wsparcie, trwałość i odbudowa twojej osobowości – to wszystko zdarzy się w tym miesiącu. Aż do 20-go, Słońce w Rybach, a także Neptun w drugiej dekadzie, rozświetla wszystko to, co jest związane z twoim bliskim otoczeniem, twoim umysłem. Twoja intuicja cię nie zawiedzie. Skup się na swojej rodzinie, tak ważnej dla ciebie, nie bądź apodyktyczny. Skuj lód między tobą a twoimi bliskimi i przegoń obawy. Twój mistrz, Saturn, skończy swoje lekcje 22-go. Czego się od niego nauczyłeś? Przygotuj się na przyjście Wodnika od 23-go. W pierwszej dekadzie znajdziesz sposób na zarabianie pieniędzy. Wszystko zapowiada się wspaniale!

Miłość

Uran w Byku, w pierwszej dekadzie, pozytywnie wpływa na twoje emocje. Przed tobą zmiana, która przyniesie szczęście lub jeszcze większe obecne szczęście. Wszechświat czuwa nad tymi, których kochasz. Twoje zmysły są maksymalne dzięki Marsowi! Piękna Wenus, także w Byku, przyniesie zmysłowość i pragnienie budowania trwałych związków. Uczucia i pragnienia doskonale się zgadzają. Nadal tęsknisz za górami?

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu kończy się podróż Saturna, twojego mistrza, do twojego domu. Wyrosłeś, dojrzałeś. Teraz nowa osoba, którą się stałeś, może żyć świadomie, ciesząc się każdą chwilą. Bądź wdzięczny!

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko