Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Lew na Marzec 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2020

Praca i zdrowie są ważne dla ciebie w tym miesiącu, drogi Lwie! Do 20-go będziesz zastanawiał się nad sensem życia, nad śmiercią. Wtedy właśnie będziesz tworzył swoje wymarzone życie. Gromada planetarna w Koziorożcu, w drugiej dekadzie, zwiastuje w sprawach zawodowych rewizję i modyfikację pewnych działań, ale potrzebna będzie do tego nutka dyplomacji i cierpliwość. Uran w Byku, na placu twojego Słońca, w pierwszej dekadzie, sugeruje wyjść poza strefę bezpieczeństwa, aby stać się wolnym. Odwagi, bądź wizjonerem. Mars, w Koziorożcu, wyposaża cię w wolę walki, nie nadużywaj jej, ryzykując osłabienie twojego zdrowia. Tak wcześniej, jak i od 23-go, Saturn, stojąc przed twoim znakiem, przychodzi, by ułożyć twoje życie małżeńskie lub zmienić je głęboko.Miłośc Począwszy od 21-go, Słońce w Baranie idealnie do ciebie pasuje. Płoniesz pasją, promieniejesz. Porozumienie, szczególnie między 5-tym a 17-tym, będzie niewyraźne, powodując pewien dyskomfort. Twoje uczucia są potężne, wręcz przesadne. Konieczna będzie elastyczność w związku. Twoja

Miłość

jest ostentacyjna, w tym miesiącu będzie rosnąć z każdym dniem.

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc niekoniecznie będzie dla Ciebie najlepszy! Wręcz odwrotnie! Jednak może być inaczej, jeśli poczekasz i skorzystasz z nauk Saturna, który choć czasem jest surowy, to jednak zawsze daje dobre rady. Nic się nie dzieje bez przyczyny, nigdy.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko