Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Marzec 2021 dla Bliźnięta

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2021

Silna energia i skupienie na twoim społeczno-zawodowym przeznaczeniu! Słońce w Rybach do 20, w towarzystwie Wenus do 21 zaprasza cię do przewartościowania pewnych kwestii i nabrania odwagi! Merkury, twoja planeta, do 15 w Wodniku, Jowiszu i Saturnie, wspiera twój rozwój i ideał życia, wywołuje korzystne zmiany! Po szesnastym, twoja planeta wchodzi do strefy Ryb, pobudza wiele kontaktów i innych społeczno-zawodowych relacji, które są delikatne. Skup się! Uran inicjuje w tobie egzystencjonalne pytania lub powoduje nieoczekiwane zdarzenia, otwórz oczy! Od 21 Słońce w Baranie, a także od 22 Wenus, oświetlają twój obszar społeczny. Jesteś otoczony bliskimi, wspierany i kochany. Koniec miesiąca jest bardzo przyjemny!

Miłość

Od 4 marca Mars całkowicie wzmaga twoje pragnienia, a w konstelacji twoja zmysłowa energia jest na najwyższym poziomie! Wenus jest dla ciebie bardzo korzystna od 22, a silne emocje mogą się u ciebie pojawić przed końcem miesiąca. Od 1 do 21 nie czujesz się komfortowo z uczuciami, które na ciebie spadają, są zimne lub obojętne na innych.

Nasza rada dla Ciebie

Miesiąc jest podzielony na dwa bardzo różne okresy, twój znak jest wspierany przez niebiańskie energie, zwłaszcza po dwudziestym. Cały znak obserwowany jest przez harmonijnie połączonego Jowisza i Saturna. Bądź cierpliwy, wszelkie sprawy rozwiążą się dla ciebie!

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko