Dzisiaj, Piątek 02 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Ryby na Marzec 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2021

Podkreśl swoją osobowość i skup się na swoim bogactwie! Planetarna gromada w twoim znaku Słońca do 20, Merkury od 16 do 31, Wenus do 21 i Neptuna przez cały miesiąc, zwiększają twoją charyzmę, piękno i twoją gorącą, nieprzeciętną osobowość! Moc Marsa pobudza twoje relacje i życie rodzinne, zachowaj spokój. Merkury w Wodniku do 15, w towarzystwie Jowisza i Saturna, zaprasza cię do przemyśleń w poszukiwaniu wielkich osiągnięć, możesz tylko zyskać! Twoi znajomi są ważni, Pluton dokonuje selekcji i pozostawia ci tylko kwintesencję przyjaźni. To ostatni moment, podczas gdy Uran przynosi nowe marzenia! Od 21 Słońce i Wenus w Baranie oświetlają obszar związany z pieniędzmi, podwyżką lub prezentem.

Miłość

Promieniujesz miłością aż do 21, a twoja intymna, bardzo emocjonalna osobowość radzi sobie bardzo dobrze! Czułość, empatia, ucieleśniasz te cechy, otoczenie działa na ciebie kojąco. Mars w Bliźniętach zapowiada zmiany twoich pragnień. Następnie od 21 ognisty klimat trochę cię dręczy, ale bardzo łatwo się przystosowujesz!

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu ciesz się swoją osobowością, zrozum ją! Przygotowywane projekty zostaną zauważone pod mocą Jowisza i Saturna. Jesteś niecierpliwy, a długi czas oczekiwania denerwuje cię. Silne energie w tym miesiącu motywują cię do szybkiego działania.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko