Dzisiaj, Środa 30 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Baran na Marzec 2022

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 30/09/2020

Twoje prognozy astralne na Marzec 2022

Większość nie będzie miała czasu na oddychanie. Pomiędzy chwilą podjęcia decyzji a przejściem do aktu będzie tylko jeden krok. A jednak rozpoczynasz spokojny cykl; Mars w Wodniku od początku miesiąca daje ci powiew świeżego powietrza. Wyjeżdżasz do projektów, które zostały trochę upuszczone lub co do których poczujesz niższą motywację. Ten restart daje poczucie satysfakcji i pojednania z samym sobą. W akcji znajdziesz spokój. Jeśli twoje życie ma inny obrót, wciąż masz poczucie bycia na swoim miejscu: wyjścia, spotkania czy hobby, przejmujesz i kontrolujesz swoje istnienie. Mrugnięcie o losie może nawet ożywić przyjaźń lub starą relację.

Miłość

Twoje miłości są nadal pod wpływem pytań, ale trend jest odwrotny. Kilka pytań, które pozostają w tyle, z większym prawdopodobieństwem powróci do normy. Albo twoja decyzja zostanie podjęta, albo masz pełne uprawnienia, aby opóźnić dalsze zmiany. Gwiazdy dają ci biegun, by odnowić relacje lub wykorzystać twoje uwodzenie.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli jesteś jednym z tych, których Pluton pogrąża się w tajemnicy, nie próbuj zbyt szybko podnosić zasłony. Większość czasu ujawni się bez wysiłku. 21 i 22 kieruj się intuicjami..

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko